Preminuo Quincy Jones, slavni producent koji potpisuje 'Thriller' Michaela Jacksona
Ostavio je neizbrisiv trag na jazzu, popu, hip-hopu i desecima filmskih i televizijskih zvučnih zapisa, blisko surađujući s nekima od najslavnijih imena američke pjesmarice, od Counta Basieja i Dinah Washington do Franka Sinatre, Arethe Franklin i Paula Simona
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Da, jedan od najboljih svih vremena u svojoj branši, svaka mu čast, pokoj vječni daruj mu Gospodine.