Poznati tiktoker teško optužio produkciju 'Života na vagi': 'Odustao sam jer su me vrijeđali'. S RTL-a tvrde: 'To je nemoguće'
Maktouf tvrdi da je tokom razgovora za ulazak u prvu sezonu emisije 2017. godine bio izložen vrijeđanju i omalovažavanju, te da je, kako navodi, razlog tome bila njegova nacionalna pripadnost. 'Prioritet ovog projekta je spašavanje i mijenjanje života, a ne rasprave na nivou koji se spominje u videu', odgovorili su iz produkcije
Komentari 6
Ne vjerujem RTL-u apsolutno ništa. Što se tiče debljine, u redu je biti takav i u redu je ostati takav, ako ti to odgovara i tako želiš. Ne dajte si ispirati mozak. Iza prava na odlučivanje o vlastitom tijelu opravdavaju se i daleko moralno upitnije stvari od viška kilograma, ali takve nitko ne proziva na TV i ne pravi šou na nihov račun.
Ja mu vjerujem jer taj dečko je zbilja miran i pristojan , čak i radi na pomirenju naroda, niti jedan video mu nije prost ili brzobrazan !
Pratio sam povremeno te emisije i sigurno nije lako ljudima koji se žele riješiti suvišnih kilograma. To znači da osim vježbi iz temelja moraju promijeniti svoje prehrambene navike. Ne može to svatko i sigurno prolaze duboke krize i lako padaju u depresiju. U takvim okolnostima lako se odustaje, a svaku sugestiju ili primjedbu na svoj račun doživljavaju kao uvredu. Mislim da je ipak većina duboko zahvalna timu emisije na pruženoj prilici, a vidio sam da je velika većina uspjela i nastavila tim putem i nakon izlaska iz emisije. Ovo je prvi put da čujem kako su nekoga vrijeđali.
Ne znam za ostale, ali ja za ovoga nikad nisam cuo, a niti bi mi palo na pamet pratiti nekoga iz bosne. Nazalost, ovo izgleda kao "placeni promotivni clanak".
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pričaju o nekom poštovanju a cijela emisija je zasnovana na ismijavanju pretilih i bjihovo m komercijalnom iskorištavanju. Koja blasfemija