Poznati finalisti Dore: Let 3, Damir Kedžo i Eni Jurišić u borbi za Eurosong
Na natječaj je pristiglo 196 prijava, a finaliste Dore izabrao je žiri u sastavu: Željko Mesar, Zlatko Turkalj, Robert Urlić, Ema Gross, Igor Geržina, Željen Klašterka, Ivan Horvat, Tomislav Krizmanić, Dražen Miočić. Natjecat će se se 18 pjesama, a odabrane su i četiri rezerve
Komentari 3
MT
Znači, nakon što su se riješili uršule tolj, nagurali su hrpu polupoznatih na listu, tako da Kedžo može pobijediti, da mu se iskupe za prošli put? 🤣
DU
Let 3? Pa tko je njih pripustio? Neozbiljni su .
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Let3 na Dori je nešto neprirodno...