Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 147
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PREMIJERA FILMA
Povratak na članak

Pomama za srpskom zvijezdom u Puli: Žene nisu dale mira popularnom Marašu

Krimić s elementima trilera bavi se temama kriminaliteta koji se događa u beogradskom podzemlju, a priča se gradi oko temperamentnih likova koji su čas heroji, a čas kriminalci. Uz Bikovića koji igra Maraša pozornost ženskog dijela publike izazvao je i Miodrag Radonjić, koji igra Baću.

Komentari 17

ZB
Zoki-Bijela
17:22 20.07.2021.

Sinti posla

VL
ZA
zagabria5
17:10 20.07.2021.

Dosta nam je 'srpskog kriminaliteta'. Ne trebaju nam još i filmovi o tome

VL
ZO
Zoran
17:41 20.07.2021.

Žene mu nisu dale mira ? Pa nisu valjda kurve?

VL
HE
Herceg56
17:09 20.07.2021.

Pula je JNA grad,tu su ostali Yu oficiri i nije čudo što je tako.

VL
HE
Herceg56
17:13 20.07.2021.

Dok Srbi slobodno hodaju Pulom (filim),a Tomosonu se brani nastup (pjesmom) u areni,zašto?

VL
DU
Deleted user
17:10 20.07.2021.

Na stranu "Južni vetar 2" - al ko nas bre zavadi?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.