Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 159
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
ISKRENO
Povratak na članak

Petar Grašo o izazovima roditeljstva: To je vjerojatno raj i pakao svakog roditelja koji ima dvoje male djece

Neki nakon 30 godina više ne postoje, a ja sam sretan da sam svih 30 sa svojim ljudima, publikom koja me i dalje sluša i voli, rekao je pjevač nakon što je osvojio nagradu na Story Hall of Fameu

Komentari 1

VE
veljača
17:02 19.05.2026.

Kako je uopće moguće izjaviti da bi djecu "jedan dan zabio u zid"? Ni u šali.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.