Pepermint je jedno ne baš tako kratko vrijeme bio najbolji klub u Zagrebu
Razlog zbog kojega bi mi to mnogi mogli zamjeriti, a vlasnici konkurentskih klubova koje ne spominjem u tom kontekstu pogotovo, izražena je subjektivnost koje se ne mogu, niti ne želim odreći. U spomenutom klubu, naime, nije bilo tog izlaska - bez obzira na to da li je riječ o sredini tjedna ili vikendu - da nisam ostvario stanoviti uspjeh kod rasplesanih i dobro raspoloženih djevojaka u srednjim tridesetima kakve su se tamo znale okupljati.
Komentari 5
Ja te nebi blamiro da nema povoda gospodin Kreso je boji fer i korektan uvjek i nikada nisam dobio njegov penal jer sam tvoj obrt smatrao ko moj i da me opljačka za pedesetak eura tvoja zaposlenica ne mogu daa vjerujem da tako rade i policija je bila i ne vidi se koliko sam joj novaca dao kao ne vidi se bezobrazno a toliko sam ti novaca zaradio ili portal ko peraja a tvoj otac me jako volio i uvek ga je zub bolio a nije htjelo da radi nove bez obzira na tvoju volju
Znaci sa tvojim ocem sam skuplji boce ispod stepenica u maraskinu i pomagao mu nositi u kombi da bi me tvoja postava na garderobi opljačkala za pedeset Eura a pitaj tadašnjeg poslovođu ko sam ja naj bolja peraja u doba maraskina zubo mladi pitaj gospodina Kresu Penal dvi glave
narodnjačke jazbine na rubnim dijelovima grada... e to su bila vremena , a ne na trgu bana josipa jelačića.... je i mene to baca u jednu lijepu prošlost...
To je onaj klub u kojem je Leon Lučić prebio crnca?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Dovedi te cure da im poklonom jadu i blijedu ti ih nisi tako ucijo kreso