Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 1
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
preminula prije 12 godina
Povratak na članak

Njezina sudbina mnoge je rastužila: Ležala je mrtva pet sati, tek onda su shvatili da ne diše

Na današnji dan prije 12 godina glazbeni svijet napustila je nikad prežaljena i nikad u potpunosti shvaćena Amy Winehouse.

Komentari 6

Avatar votum
votum
14:30 23.07.2023.

Što god. Amy je imala prekrasan glas i pjesme. Istinski soul glas..

VL
Avatar Đoni_bravo
Đoni_bravo
14:44 23.07.2023.

U skoroj budućnosti će biti nevjerojatno da je čisti otrov alkoholna pića sada društveno prihvatljiv čak i poželjan

VL
NE
NervozniPoštar
13:56 23.07.2023.

To je zato jer je prije smrti izgledala kao leš.

VL
BF
bf23
13:14 23.07.2023.

Evo ja još uvijek jecam i ne mogu doći sebi...kao i svaki put kada neka osoba potroši svoj život i talent i ubije se porocima,u ovom slučaju drogom. Lako je onim običnim smrtnicima koji se razbole od raka ni krivi ni dužni pa umru,i pri tom im obitelj bankrotira u pokušaju liječenja. Mene osobno uvijek slomi prava istinska tragedija kada se razmažena pevaljka predozira.

VL
Avatar Fraktura lubanje
Fraktura lubanje
13:10 23.07.2023.

Kad vam se život sastoji samo od tjelesnih užitaka seksa hrane i novca onda doživite ovaku sudbinu .

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.