Njeno lice užasnulo je milijune: Nisam izlazila iz kuće danima
Legendarna Hitchcockova muza Kim Novak svojim pojavljivanjem na ovogodišnjoj dodjeli Oscara šokirala je mnoge svojim licem uništenim od plastične kirurgije
Komentari 2
Tragedija je kad lijepa, slavna i dobra glumica, a vrijedi i za mnoge druge osobe, nije u stanju prihvatiti protok vremena i ljepote mladosti, srednjih godina ali i starosti. Biti lijepa. Za koga u tim godinama i ako to vecec zele ne shvacam zasto se ne natjecu sa svojim godistem. Budi lijepa starica, jer mlada cura vise nisi. Pogotovo je to smjesno kod starih glumica koje vise nikog ne zanimaju, a bile su na vrhu popularnosti prije 40 godina.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ova žena je bila prelijepa ali kao mnoge druge žene željela je zadržati svoju mladenačku ljepotu i napravila je od sebe monstruma.Na žalost i lijepe lade osobe žele biti još ljepše i nasjedaju plastičnim operacijama i botoxu (npr Nina Morić) Na žalost nema više povratka a sa godinama su još ružnije . Svako životno doba ima svoju ljepotu.