Nikada ne bih otišla iz Splita, treba samo biti uporan
Glazbenica ima novi singl, a otkriva i novi hobi - kao medicinska sestra i studentica sociologije snima videosavjete prijateljima
Komentari 4
Temeljem priložene fotografije proričem joj iznimnu karijeru pjevačice.
Svestrana Maja je ovom fotkom - ako njeni spotovi nisu bili dovoljni - začepila usta svima onima koji misle da su za njen uspjeh zaslužne isključivo - da parafraziram Šajetu - cice i guzice - nego da je planetarnu popularnost postiga izuzetnim glasovnim mogućnostima (barem tri oktave raspona) i produhovljenim tekstovima svojih pjesama. Bravo, Maja!
Džudo? Tugo moja od novinara. Srce moje i duso moja..pise se judo. Placem za svakom kunom koju je ova drzava bacila na tvoje osnovnoskolsko obrazovanje.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pjevačica kažete ? nikad čula na prvu sam pomislila nešto drugo, "ali mi stari nikako da shvatimo da se danas pjeva ci ca ma, guzi ca ma pupkom u gaćicama ......," Ma da nema ništa bez toga.