Nika Fleiss: "Priznajem, moj dečko je anđeolog”
Sportašica je plavokosog dečka upoznala s roditeljima, koji su sa sretnim mladim parom uživali na plažama otoka Cresa.
Komentari 14
Je pogotovo kad se pukne...onda sve vrvi od anđela oko njega.
serolog...
Koliko dugo ce trajati do sljedecega?
a kaj, cura je još mlada i voli švrljat. jedino nije jasno kaj joj je trebo brak??
a kae anđeolog? jedino zanimljivo u ovom članku?
Ma di buš ti takva nestabilna postizala rezultate koji traže kontinuiran i uporan rad na sebi, rezultate koji te guraju na olimpijsko postolje? Još si mlada i neukusna, a s ovim iskustvom buš bila onak kak naš narod veli \"mlada curva, stara prosjakinja\"... Dobro je Pavlek napravil.
A šta ćeš : STRIJELAC JE- pa nestabilna......
Ajde, bolje priznaj da su paglu k\'o drvo...
anđeolog ??..svašta.......meni Nika pomalo liči na haskija....
Mozda ce sada i bolje skijati?
Ovoj curi treba psihološka pomoć a ne nekakvi lovci na anđele....
Anđeolozi su oni što crtaju gole dječake s krilima. Neki sastave i knjigu, zapravo slikovnicu.
svi ste vi kreteni , ili polukreteni ! Pa cura je zaslužna sportašica , a vi ne znate drugo nego kopat nos i kritizirat !!! Baš me zanima na što silver jebeni surfer lići ?
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
na zadnjoj slici, koje je nika fliss?