Naša proslavljena džudašica i zlatna olimpijka, 29-godišnja Barbara Matić, nedavno je izazvala veliku pozornost objavom na svom Instagram profilu. Prije nešto više od mjesec dana podijelila je fotografiju na kojoj pozira u društvu srpskog džudaša Filipa Đinovića, što je odmah potaknulo brojna nagađanja o njezinu privatnom životu. Posebnu pažnju izazvala je u kontekstu glasina da je prekinula dugogodišnju vezu i zaruke s Franom Vugdelijom.
U razgovoru za časopis Story, Barbara je potvrdila te špekulacije, objasnivši kako su ona i Frane odlučili krenuti svatko svojim putem. Zanimljivo je da je prošle godine najavljivala veliko vjenčanje koje se trebalo održati ove godine. "Da, planira se vjenčanje dogodine, pa ćemo i to uklopiti u iduću godinu. Trebao bi to biti pravi veliki pir", izjavila je tada za In Magazin.
FOTO Domaća voditeljica (52) u vezi je s našim glazbenikom (27): Sve je to još friško, ali je i meni i njemu nešto novo
Sinoć je Barbara Matić napravila novi korak – prvi put se u javnosti pojavila sa svojim novim partnerom Filipom Đinovićem. Za Story je otkrila: "Fotografirali smo se zajedno, a onda sam se odlučila i za jednu posebnu fotografiju. Ovo nam je prvi zajednički izlazak na ovakvo događanje. Njemu nije bilo neugodno i nije ga trebalo nagovarati."
Podsjetimo, nagađanja o prekidu zaruka započela su nakon naizgled bezazlene objave na Instagramu. Barbara je tada objavila fotografiju s Filipom Đinovićem, uz koju je napisala njegov nadimak "Loshi" i dodala emotikon crvenog srca. Đinović joj je odgovorio s emotikonom sklopljenih ruku u obliku srca.
FOTO Evo kako se naša prezgodna voditeljica i bivša djevojka 'zločestog dečka' mijenjala tijekom godina
Ova razmjena nježnosti nije prošla nezapaženo među Barbarinim pratiteljima. Komentari su se počeli nizati – dok su jedni izražavali oduševljenje parom riječima poput "Rođeni jedno za drugo" i "Baš ste lijepi zajedno", drugi su se pitali što se dogodilo s njezinim bivšim zaručnikom.
Vijest o prekidu šestogodišnje veze i novoj ljubavi brzo se proširila kako sportskim, tako i estradnim krugovima. Prema neslužbenim informacijama, do prekida je došlo ubrzo nakon Olimpijskih igara u Parizu, iako službeni razlozi i dalje nisu poznati javnosti.
Sada neka joj HOO poveća mjesečna davanja za 3 puta jer dragi će sa znakom 3 prsta, 3 puta više vrijeđati Hrvatsku