Nakon što je dobio financijsku pomoć države, Marko Grubnić se pohvalio ormarom punim luksuznih krpica
U kolekciji se mogu vidjeti i kutije brenda Louis Vuitton, a snimio je i hit dizajnersku minijaturnu torbicu Jacquemus koja po prilici košta otprilike isti iznos koji je Grubnić dobio financijske pomoći od države.
Komentari 4
MO
Fuj!
IP
pa slobodno si dečko malo obnovi oblekicu...
RI
Molim da se objave svi ti koji su dobili pomoc od drzave da im se objave jesil izmirili sve prema drzavi i radnicima.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Jadan psić