Nakon šest godina Lea Mijatović vraća se u Tešku industriju: 'Sad smo zreliji, iskusniji i jači nego ikad'
“Krajem godine ulazimo u studio i pripremamo album koji treba izaći 2023. godine, kada obilježavamo naših prvih 50 godina”, kroz smijeh nam je rekao Ivica Propadalo.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Zreli ko prezrele jabuke!!! A čini seda barba Ive opet radi!!! "Tako ti je mala moja kad ljubi Bosanac!!!!"