Na 'Fejsu' zatražila da se skinu na snijegu, primila tisuće fotografija
Britanka iz Wiltshirea koja je napravila stranicu na Facebooku nada se da će neke od fotografija uspjeti upotrijebiti za kalendar kako bi sakupila novac za donaciju jednoj bolnici.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0