Monika Mamić obara s nogu! Zvijezda je novog editorijala Dejana Lovrena i kolege
Iza njega stoje nogometaš Dejan Lovren i PR stručnjak Lovro Krčar. Zgodna Monika ostavila je bez daha na zagrebačkim ulicama
Komentari 10
Uh bas je dobra kaj ju podcjenjivate , monika ,monika a sam zabil kak dalje ide
Sto je to prekrasno na ovoj strasno mrsavoj zeni tankih misicavih nogu, presirokih bokova i zanemarivih grudi? Pogotovo odjeca koju nosi na prvom pojavljivanju joj ocajno stoji, i osoba njene gradje nikad ne bi smjela obuci tako nesto.
Ima noge ko kanarinac!!!
Nazvati ocu "trlicu " sa nogicama ko dva štapića za ražnjiće i sa 10 kila šminke na licu je više nego prtjerivanje .
Ovo izgleda amaterski, manekenstvo joj ne leži.
Ispod prosjeka!
I uz put, u Hrvatskoj se rusi, ne obara. Obara se u Srbiji. No Hrvatskog jezika odavno nema u Vecernjem...
Malo od
jedina iz obitelji Mamić koja mi se ne gadi, dapače.... :)
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Gdje je moj komentar? zasto ste ga sklonili? samo sam rekao da se sjecam pticurine koja je cucala u njenoj glavici u vrijeme onog natjecanja na TV za voditelje! Sjecaju se i mnogi drugi, siguran sam. Bas nas je zabavljala biserima! Eto, nemojte ni ovo objavit!