Mirjana i Zlatko još se više zbližili, a Marija se svađala sa svima: 'Njoj je teško, vjerojatno se zaljubila'
Anita Martinović dočekala je Darka, Anamariju i Brankicu na farmi životinja kako bi doznala kakvih novosti ima kod njih. Farmer je priznao da se u njegovom srcu nešto promijenilo i da se okrenuo prema Anamariji.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
A zašto Darku niste doveli novu tetu, kao i svim ostalim farmerima?