Marko Perković Thompson razveselio fanove, objavio je dodatne koncerte i ovo je naglasio za Zagreb
Nakon što su ulaznice za prve koncerte u spomenutim gradovima rasprodane čim su puštene u prodaju, glazbenik je odlučio obožavateljima ponuditi i nove datume
Komentari 27
Ne daj se Thompsone, jedno dva i po milijuna je uz tebe
Domoljublje prozvali fašizmom...
Kad mile ima koncert u areni, a problem je sta ne moze prodat 1000 karata i to uz pomoc thomasevics
Ajde vi sa ukusom i stilom na npr. Urbana, evo muči se da proda pola arene po 20 e. Čemu potreba da komentirate nešto što vam se ne sviđa.
TT neće moći zabraniti sve nove koncerte MPT u Areni Zagreb, jer iza MPT stoji milijunska masa a iza TT-a samo šačica njegovih istomišljenika. TT bi trebao biti hrabar zabraniti bilo kakav koncent MPT, ali hrabrosti neće smoći jer će ga snaći strah i nevjerica u potporu naroda MPT.
Nema nam druge nego na koncertima odati počast hrabrim momcima i insignijama pod kojima ih je petokraka mučki ubila!
Zagreb smije samo jednom?????
Bravo za Osijek, Zadar i Varaždin... Bit će još dana bit će megdana bit će arena...
Ma ako neće biti Arene biti će Zrinjevca ili Jaruna!
Samo jako
Odlično! Ljudi bez ukusa i sluha doći će na svoje!
zbog ustaške i fašističke ikonografije, ne smije de dozvolizi koncerti tompsona, po uzoru na njemačku, austriju, švicarsku i dr zemlje. na toj ikonografiji i promociji ustaštva i gradi svoju karijeru.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U istoj točci Ustava na koju se Tomašević poziva (a što on prešučuje) stoji i da se zabranjuju sva obilježja totalitarnih režima. A kako je EU proglasila komunističke tvorevine totalitarnim režimima, pitam Tomaševiča, što se jugo ikonografijom na prajdovima, trnjanskim krijesovima...itd. a na kojima se on, odnosno Možemo, redovito pojavljuju?