Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 79
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
u njezinu uredu
Povratak na članak

Marijana Petir ponudila Nini Kraljić stažiranje u Bruxellesu

Tvoja pobjeda samo je još jedna potvrda tome i dokaz da se ustrajnošću i ljubavlju prema ono što radimo može dospjeti u sam vrh, napisala je europalamentarka pobjednici The Voicea

Komentari 9

Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
00:25 29.04.2015.

sto je ona radila u zivotu osim slikanja u dopicnjaku sa klipovima kukuruza i politikom.

VL
PL
plotto
22:00 01.05.2015.

Marijana bi valjda htjela da Nina Kraljić zabavlja njene kolege u Europskom Parlamentu,a onda bi Marijana porasla u njihovim očima.Prozirno i patetično do bola.Vjerujem da će Nina vidjeti Brisel i druge europske prijestolnice i bez Petirke,koja samo traži pažnju ii besplatnu reklamu.

VL
PR
propalismoFranjoskroz
18:50 28.04.2015.

nevjerovatni smo mi ljudi,Petir nije uspjela pobjediti ni na izborima za načelnicu Velike Ludine,jer je tamo ljudi znaju,a progurali je u EU parlament???

VL
BR
brodludjaka
20:54 28.04.2015.

Što bi ova pametna mlada žena mogla raditi kod one druge, koja je sušta suprotnost??? Netalentirana, antipatična, nesposobna za bilo što osim da se ugura i progura u foteljicu za par iljada eura i tako godinam živi kao parazit u ovoj zemlji.

VL
Avatar Ante-Portas
Ante-Portas
00:23 29.04.2015.

sto je ona radila u zivotu osim slikanja u dopicnjaku sa klipovima kukuruza i politikom.

VL
KO
koanvaca
15:19 29.04.2015.

Ufff ... da je meni takva prilika otišla bi i stažila bila to Petirka ili netko drugi. Prilika je prilika a ne gleda se za koga se ide, ako će ti pomoć u karijeri i stjecanju iskustva zašto ne. Ja bi :)

VL
Avatar zgdomorodac
zgdomorodac
19:43 28.04.2015.

Hoces ti petirko platit to staziranje pa uzmi si i bornu rajic pun mi vas je kufer

VL
ZA
zambezi
15:57 28.04.2015.

Ne kuzim. Kakve veze ima pobjeda u vojsu i pjevanje sa staziranjem u briselu?

VL
YB
ybro
17:33 28.04.2015.

Lako je tuđim q ,,,, po trnju mlatiti... nek ju plati iz svog džepa...

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.