Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 198
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
odmara se
Povratak na članak

Marijana Mikulić objavila fotku na kojoj je u badiću: 'Kad me sin slika'

Na fotki se smijala, te trčala prema sinu koju ju je fotografirao, a na sebi je imala zanimljiv, jednodijelni crni badić.

Komentari 9

ZA
zagabria5
22:39 07.07.2021.

Stvarno nemaju nikakvog smisla ovakve objave. Pa nije ovo blog nego ozbiljne novine. odnosno ono malo što je od njih ostalo. Da hoćemo blog ili nečije umotvorine otišli bi na FB ili Instagram

VL
Avatar Ležeći Policajac
Ležeći Policajac
23:03 07.07.2021.

Ova exclusiv vijest je zaslužala da je u PREMIUMU.

VL
DU
Deleted user
03:09 08.07.2021.

Jel ova glumica neku nagradu dobila da ovako stalno izlazi u novinama? Jel mi izda dobila zapaženu ulogu u kakvom filmu? Zadnje je se sjećam iz Ponos Ratkajevih a to je bilo prije 10 godina. Zašto ovolika medijska pažnja ocvalog i zaboravljenoj glumici koja je sada očito profesionalna kućanica. Mogu li uopće ovakve bezveze objave pomoći njenoj propaloj karijeri i koja je hoće svrha ovakvih objava.

VL
SA
sani2
07:21 08.07.2021.

Issati, šta je ovo?

VL
68
68212906
00:18 08.07.2021.

Žene stvarno imaju kratak rok trajanja. Ja sam puno stariji od nje ali za par godina je ne bi ni pogledao.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.