Maja Šuput pozirala u kupaćem od 2500 kuna, a pratiteljice ne mogu vjerovati da tako izgleda nakon poroda
Na fotografiji je u kupaćem kostimu brenda Zimmerman čija je cijena iznosila 2500 kuna kada se tek pojavio u prodaji, a sada ga se može pronaći i na sniženju za oko 1300 kuna.
Komentari 10
I kaj sad ?
A nema vam pomoći.
Los proizvod dobra ambalaža i marketing prodaju.
Zašto prijateljice ne mogu vjerovati da tako izgleda? Slika je previše fotošopirana?
Odlicno izgleda nakon 400 operacija. Nju ce uskoro zabranit jer plastiku sad svugdje zabranjuju.
Blaženi foto šop.
Da sam je sreo na Stradunu , ali na veliku žalost nisam , snimio bih nas za dugo sjećanje. I još bih je pitao savjet o koroni i kako zaustaviti ratove po svijetu. I kako nahraniti gladne.
Prijateljice očito ne gledaju Maju na TV-u jer bi inače vidjele pozamašni trbuščić kao posljedicu poroda, što je i normalno. Nje međutim "normalna" odjeća koju joj neko kreira, koja je uska i kratka pa još više naglašava sadašnje stanje.
Photoshop čuda radi.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
U ovom povijesnom trenutku, hrvatski narod najviše zanima cijena kupaćeg kostima, tamo neke pjevačice.