Linda više nije 'linda': Ovako to izgleda kad zahvat pođe po krivu
Supermodel Linda Evangelista snimljena je prije dva dana u New Yorku. Gotovo je neprepoznatljiva
Komentari 5
ima takvih primjera i kod nas
nije joj ovo uopće trebalo ...izgledala je stvarno odlično
alergija?? kortikosteroidi'??
Iz dana u dan vidimo po medijima dosta primjera neuspjelih plastičnih operacija. pa zar to nikoga nije opametilo i odvratilo ga od "plastificiranja"? ajd žena koja je stvarno ružna pa nema šta izgubit, ali recimo ja sam malo bolji prosjek i nikad ne bi riskirala.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Natekla je ko da je facu gurnula u košnicu.