Lejla Kašić o ponašanju Ramba Amadeusa: Riječ je o nedozvoljenom dodiru po intimnom dijelu tijela
Televizijska producentica prije dva dana je na društvenim mrežama objavila kako ju je tijekom snimanja emisije "Dnevnica" seksualno uznemiravao poznati glazbenik koji je ujedno i UNICEF-ov ambasador
Komentari 6
"Izuzetno traumatično i potresno iskustvo"? Ma nije moguce!
Dakle čovjeku se presuđuje s presumpcijom krivnje? Pa da je Thompson bi to bilo neispravno! Je li on imao ikakvu poziciju moći u odnosu na nju koju je iskoristio? ili je ona bila u poziciji moći... zar ne bi to trebao biti ključni uvjet da nešto proglasiš zlostavljanjem?
Poluuvjerljivo. I poluneuvjerljivo. Koje nasilje? Kakvo nasilje? Koji "intimni dijelovi"? Neugodno reći? Što zapravo govori "poruka" nasilnikova? "Nasilnikova"? -- Da, treba zaustaviti nasilnike, ali još jednom: poluuvjerljivo. i poluneuvjerljivo. Kada nekakav perverznjak snima po plažama malu djecu, odmah ga uhapse.. A kada me susjed snima kroz prozor u moju kuću -- sud za uklanjanje kamera, traje pet godina, i sudac ne želi odlučiti. Sudac je prijatelj odvjetnika toga "snimatelja". Sve to tomu "sudu" i "sucu" i, još k tome, predsjedniku vesereha, nije nikakav problem. Suci su neovisni. Da.
Uvjek sigirna pod zaštitom -UNICEFA
Klečavci hitno moraju stati u obranu Ramba, jer dotična je sigurno imala neku vrstu sekoltea, a možda i uže hlače.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
''U medijima i na društvenim mrežama ne želim da se bavim detaljima i da svodim jedno, za mene, izuzetno traumatično i potresno iskustvo na nivo tabloida. Institucije koje trebaju znati – znaju tok događaja''............... Zato si željna medijske pažnje očigledno i izašla s time u javnost.