Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 104
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Mrzovoljna zvijezda
Povratak na članak

Jerry Lewis: Lindsay Lohan bih pljusnuo i isprašio joj stražnjicu

Slavni komičar ništa blagonakloniji nije bio ni prema samom Vegasu, poznatom gradu grijeha, koji smatra previše komercijaliziranim. Ogorčen je njegovim modernim izgledom.

Komentari 7

Avatar morski covik 1
morski covik 1
15:19 07.09.2010.

And what?! Glupa li clanka.....

VL
OB
-obrisani-
15:17 07.09.2010.

Naslov aludira na analni sex samo sam ga zato i otvorio a članak je glup

VL
ZE
zelenakrava
15:23 07.09.2010.

Bravo Jerry.Slažem se sa tobom.Slično bi trebalo postupiti i kod nas.Dosta je raznih Simonica i Celzijusica.

VL
DA
dario2612
15:52 07.09.2010.

Jerry je legenda

VL
OR
ordinaryhandsome
16:07 07.09.2010.

hehe ovdje izgleda ko Pevec :D

VL
DU
Deleted user
21:42 07.09.2010.

Dragi Jerry, već odavno okružuje nas sama plastika (ili silikon), a u toj činjenici najgore je što je zaboravljamo.

VL
DO
doktorica
08:18 08.09.2010.

Jerry Lewis: Lindsay Lohan bih pljusnuo i isprašio joj stražnjicu.....tako će i one govoriti za 30godina

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.