Jelena Rozga: Ni sa 34 godine još nisam stara za udaju!
Do ranih jutarnjih sati u kafiću Spalatin bili su Nataša Janjić i Joško Lokas. Nisu javno izmjenjivali nježnosti, ali su bili vrlo bliski
Komentari 10
E nek je Bralić pobijedio.
Zašto bi bila stara, treba uživati u životu i slobodi;)
Kako joj sa 33 godine već nije pun kufer svega toga, i kako to da još nije shvatila da je to što radi ništa, a da su djeca i obitelj u stvari sve.
mjesec i pol do 35 godina
čuj,nikad nije kasno za stat na ludi kamen :)
sa 34 godine si itekako stavra za sve
grad svaki je prepun cura od 15 do 25 da ti mozak stane tko više tebe gleda ? daleko od toga da si loša,ali tvoje vrijem je prošlo
Nisi ti stara samo te plaše kako si stara. Stara ćeš biti kad shvatiš da ti je žiža pregorila a djece nema. žene postaju plodne sa svojih 13 i više godina a žiža može da pregori sa 35 i više godina zavisi sve od situacije jesi li prije rađala ili nisi. One što su rađale dokazano da im žiža duže traje pa se ti zamisli sa svojih 34 godine.
to ti misliš !
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
a nisi ni premlada ;/