Jelena Đoković prije nego je upoznala Novaka nije bila imućna: 'Veganstvo je krenulo iz muke'
Jelena Đoković svojevremeno je progovorila o svojoj prehrani te se prisjetila kako je njezino veganstvo krenulo iz muke, nije živjela u domu gdje ima kuhinju, a nije jela ni u luksuznim restoranima.
Komentari 3
LJ
Jelena Doković studirala je na prestižnom fakultetu u Milanu i čisto sumnjam da su je prilike natjerale na vegansku ishranu. Ma dajte molim vas, tko još vjeruje u tu priču Zato ima tako kratke noge😁
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Sve se bojim hvaltiti iznimnog sportaša,čovjeka,koji je sve sam napravio bez Soroša,srbije,tajnih tajkuna,vanzemalca jer ću dobiti drugi žuti ali Đokviću kao hrvat i osnivač Hdza duboko se klanjam i sve najbolje u životu