Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 20
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
VEČERA ZA 5

Jedina ovotjedna kandidatkinja Tena ekipi će pripremiti egzotičnu večeru: 'Meni su svi sastojci nepoznati'

Foto: RTL
1/4
VL
Autor
Vecernji.hr
27.02.2025.
u 15:51

Na Teninom popisu sastojaka našle su se sljedeće namirnice: miso pasta, maslac od badema, shiitake gljive, rižino vino, pesto, đumbir i slanutak.

Mlada keramičarka Tena ugostit će Željka, Bernardina, Roberta i Marka u svom domu u Osijeku četvrti dan ovotjedne 'Večere za 5'. Tena je po struci novinarka, ali ne bavi se novinarstvom već obradom keramike, a nedavno je otvorila i svoj studio u kojem održava radionice za sve zainteresirane. Tena živi u Osijeku s dečkom i njihova dva udomljena psa, u slobodno vrijeme rado šeta s njima, crta, čita knjige, druži se i kuha za obitelj i prijatelje. „U životu me veseli skoro sve, mislim, ča je život nego fantažija kako ljudi kažu – hrana, ples, ljubav, prijatelji, zabava“, veselo kaže današnja domaćica.

Foto: RTL

Priznaje kako nije previše razmišljala o svom jelovniku prije nego je upoznala ekipu i shvatila da četvorica muških protukandidata vjerojatno neće biti oduševljena njenim bezmesnim jelovnikom. Ipak, ako kojim slučajem osvoji nagradu, novce će donirati azilu za životinje ili organizirati besplatne radionice keramike u svom studiju. Na Teninom popisu sastojaka našle su se sljedeće namirnice: miso pasta, maslac od badema, shiitake gljive, rižino vino, pesto, đumbir i slanutak.

„Meni su svi sastojci nepoznati, moram priznati“, iskren je bio Robert, a s njim se složio i Marko, ali ipak dodao kako im je barem đumbir ipak poznat. „Gledajući sastojke, osim slanutka - dosta egzotično“, rekao je Željko. Kako će se muškoj ekipi svidjeti Tenina egzotična večera - saznajte u novoj epizodi 'Večere za 5' na RTL-u od 17.50! Epizode su dostupne na platformi Voyo 24 sata prije prikazivanja na televiziji.

GALERIJA Svi izvođači ovogodišnje Dore prošetali su Plavim tepihom

1/41
Ključne riječi

Komentara 2

Avatar Scheweningen
Scheweningen
20:01 27.02.2025.

Debeli Marko je nepodnošljiv i takve treba na neki način udaljiti iz showa. Kamenjarski domišljat

Avatar rubinet
rubinet
16:56 27.02.2025.

Sve te sastojke sama uzgaja . Kod bake u Čepinu.

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Još iz kategorije

Kupnja

Pretplata