Iva Šulentić: Prije sam balone gledala u slikovnicama
Voditeljica Iva Šulentić već se može pohvaliti brojnim nagradama u ovom sportu, a otac njezina supruga Igora poznati je pilot balona. Balon-tim Hrvatske osvojio je prvo mjesto na fantastičnom natjecanju u Francuskoj.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0