Imanje para Jolie - Pitt u Francuskoj čuvaju bivši vojnici
Andrew Morton u svojoj knjizi o glumici Angelini Jolie piše kako na njezinu imanju radi 25 članova posluge, osim dadilja, čistačica i kuhara, zaposleno je i medicinsko osoblje.
Komentari 6
E, lagano me zaboli neka stvar.
a dosade..svaki dan neka glupa vijest...
zanimljivo je to. kad neki biznismen koji ima firmu ima poslugu i luksuzno živi, eto ti napada socijalista na njega..luksuz, radnici su mu na minimalcu, ovo ono...al\' kad angelina jolie živi u viletine i ima 25 slugu nikom ništa. a valjda je svijetu korisniji kakav biznismen od lijepe glumice. btw.. lijepa glumica je pritom jako socijalno svjesna, voli se takvom prikazivati u medijima, pati sa jadnim i siromašnim ljudima srać, sroć..
Vjerujem da im je posluga DOBRO placena. Ja sam cuo za 20-tak ljudi koji imaju puno vece imanje sa preko 4 milijuna sluga. Puno su manje placeni, ako i dobiju placu uopce....
--najzgodnijeg para u Hollywoodu, Angeline Jolie i Brada Pitta--- kako samo copipastiraju ti novinari trenutačne trendove, zanima me dali pisac zaista misli ovo što piše, ili mora to izjavit, jer jedna nuklearna \"sila\" tako na to dvoje gleda? Baba nije niš\' posebnija od 100 njih koje svakodnevno viđamo kad izađemo, a neke i poznajemo. Tipa neću komentirat, ali vjerovatno je ista stvar.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I sto tu ima cudnoga?Nisu oni jedini. Pa sva takva imanja imaju svoju poslugu i svoje cuvare.