Ida Prester: Želim svima puno posla, pa će nas bolit briga za tuđe brakove i slova
Glazbenica i voditeljica ispričala nam je što je to sve u njezinu životu obilježilo 2013., ali i po kojim će je društvenim događajima u zemlji i svijetu pamtiti
Komentari 8
Hajd ida ne lupetaj budalaštine!!!
tata i mater su sigurno ponosni na nju sto se "druzi"(da ne koristim grublju adekvatniju rijec) sa cetnicima. mene bi bilo sram udati se za nekoga koji pljuje moj narod
Mi cemo biti zadovoljni i sretni ako se odlucis skroz preseliti u Beograd, mislim da je to za tebe i za nas najbolje.
Ova je sada postala zvijezda samo zato što je u vezi sa Srbinom,pa takve ženske odmah u Hrvatskoj postanu medijske zvijezde jer nam medije ionako drže jugoslaveni.A što hrvatski mediji nepišu o mnogobrojnim vezama i brakovima gdje je on Hrvat a ona Srpkinja? I po čemu je ova Prester zaslužila da bude "zvijezda" u medijima?
i ova će dobiti "svoju" emisiju na nacionalnoj tv. kad je mogao srećko...
odlična poruka mlade pjevačice! koga briga za slova i brakove ako je zadovoljan sa svojim životom
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
ida, bavi se ti stvarima za koej te placajau a ove pametnije stvari ostavi ljudima koji nesto razumiju .... medju njima svakako nisi ti