Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 152
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
princezin make-up
Povratak na članak

Hrabra mladenka: Kate se za vjenčanje sama našminkala

Oči obrubljene crnom olovkom već su dugo zaštitni znak nove pripadnice britanske kraljevske obitelji, a nije ga se odrekla ni na vjenčanju. Upotpunila ga je sivim i smeđim sjenilom, dok je na obraze nanijela ružičasto rumenilo.

Komentari 3

KA
karambita
14:57 30.04.2011.

Ja cu nju, a Eltonu Dzonu ostavljam njega, hihihio

VL
PS
pretty_sabrina
19:21 30.04.2011.

Da, našminkala se sama samcata uz pomoć vizažista.

VL
GI
gita04
19:54 30.04.2011.

ovo je vijest dana: \"svijetlorozi ruž je ostao postojan unatoč tome što je Catherine par puta oblizala usnice\" -.- KOGA BRIGA?!

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.