Umrla glumica koja je glumila Louisu von Trapp u filmu 'Moje pjesme, moji snovi'
Heather Menzies-Urich umrla je na Badnjak, a tumor na mozgu bio joj je dijagnosticiran prošlog mjeseca
Komentari 4
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Film je imao deset nominacija ali je osvojio "samo" 5 oskara. Večernji se moga potruditi i objaviti sliku te glumice iz filma. nismo svi baš zapamtili kako se zvala koja curica iz fima.