Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 127
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
Dekolte do pupka
Povratak na članak

Haljina ove pjevačice bila je glavna tema razgovora nakon Grammyja, malo je pretjerala

Puno modnih kritičara osvrnulo se na modni odabir reperice i pjevačice Doje Cat koja se na dodjeli pojavila u haljini s potpisom Roberto Cavalli i ovim modnim odabirom usmjerila je sve poglede u svom smjeru.

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.