Dok se Hrvatska bori s vrhuncem toplinskog vala, a mnogi traže spas u klimatiziranim prostorima ili na prenapučenim plažama, naš poznati pjevač Jacques Houdek pronašao je savršeno rješenje u bazenu. Na svom Instagram profilu podijelio je fotografije koje su izazvale zavist, ali i oduševljenje njegovih brojnih pratitelja, pokazavši svoju "ljetnu oazu". Na suncem okupanim fotografijama vidimo nasmijanog Jacquesa kako se opušta u prostranom bazenu, okruženom prekrasno uređenim vrtom. Pjevač očito uživa u ljetnim radostima, a sreću nije skrivao ni u opisu objave. "Heeej! Ljeto u zraku je, zabava caruje. Dobro došli u Žakovu ljetnu oazu", napisao je i dodao kako se uz bazen lakše preživi i najjača vrućina. U svom stilu, izravno i prijateljski, uputio je i poziv svojim obožavateljima: "Tko je za jedan kupanjac u bazenu sa Žakom?".
Njegova objava nije prošla nezapaženo, a ispod fotografija su se zaredali brojni pozitivni komentari. Obožavatelji i prijatelji poručili su mu da uživa, a neki su njegov poziv shvatili vrlo ozbiljno. "Pripremaj roštilj, stižem", jedan je od komentara koji je nasmijao mnoge, dok su drugi hvalili izgled bazena: "Uuu odličan je bazen". Jedan od pratitelja uputio mu je i simpatičnu, brižnu poruku: "Bravo, ali nemoj se utopiti molim te Jacques".
FOTO Naša poznata voditeljica zaplakala je kad je ispred crkve ugledala svog budućeg suprugaČini se da je ovaj zasluženi odmor stigao u pravo vrijeme za Jacquesa, koji iza sebe ima izuzetno aktivno razdoblje, a ispred njega su novi veliki projekti. Nakon što je krajem svibnja nastupio na humanitarnom koncertu "Music For Sight" u dalekoj Maleziji, a prošle godine oduševio najmlađe koncertom "Kad si sretan" u Lisinskom, pjevač sada puni baterije za nove izazove. Jedan od najvećih svakako je nastup na velikom domoljubnom koncertu "Domu mom" koji će se održati 11. listopada u Areni Zagreb, gdje će pozornicu dijeliti s najvećim imenima hrvatske glazbene scene.
FOTO Koga ljubi omiljena voditeljica Dnevnika? Nakon propalog braka s ruskim odvjetnikom pronašla je veliku srećuJacques je nedavno na Facebooku podijelio video u kojem je s pjesmom "Princeza" iznenadio jednu učiteljicu na kraju školske godine. - Posljednji je dan nastave, a od kolijevke pa do groba najljepše je đačko doba. Ptičica nam je šapnula da je najdraža pjesma učiteljice Marije upravo “Princeza” pa smo je odlučili iznenaditi i zahvaliti za njen ogroman trud i ljubav koju nesebično daje učenicima jedne zagrebačke osnovne škole. Neka ovo bude i svojevrsna zahvala svim učiteljima, nastavnicima, profesorima i djelatnicima škola što brinu o našoj djeci, njihovu odgoju i obrazovanju. Znajte da vas cijenimo, volimo i poštujemo. Uživajte svi u zasluženu odmoru i zdravo i veselo u novu školsku godinu u rujnu - napisao je pjevač uz video u kojem je bez najave stigao u učionicu i otpjevao "Princezu", a učiteljica je bila ganuta do suza.
Maja Šuput o odlasku u špeceraj: Gušt je staviti Blooma u kolica, to nam je kao mini izlet iza kuće
a koliko ima crijevnih bakterija unatoč čišćenju?!