FOTO Glumila je Peggy u 'Bračnim vodama', zatrudnjela i izgubila bebu tijekom snimanja, a ovako danas izgleda
Televizijska publika zavoljela je Katey Sagal zahvaljujući ulozi Peggy, a na audiciju za seriju "Bračne vode" sama je donijela crvenu periku koja je postala zaštitni znak njezina lika.
Komentari 2
CE
Jedan od serija koja su obilježile moju mladost. Obožavam je pogledati i danas, sama usporedba sa smećem koje danas snimaju. Humor je i dalje nekako svjež i zapravo pokazuje stvarnost svijeta bez ružičastih naočala i duginog spektra preko cijelog ekrana.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I serija i glumci su nešto što je dio moje mladosti...respekt