Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 175
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
NEVJEROJATNA LINIJA
Povratak na članak

FOTO Glumica koju smo gledali u 'Zauvijek susjedi' danas ima 40 godina, a evo kako izgleda u badiću

Svojom najnovijom objavom Sonja Kovač izazvala je pravu lavinu komentara, a u prvom planu našla se njezina besprijekorna figura koju je pokazala u čak tri različita modela kupaćih kostima, i to nedugo nakon što je postala majka.

Komentari 2

JO
jocoudriga
06:55 16.06.2025.

Dajte je u ronilačkoj opremi i 50 m ispod površine mora. Bude puno zanimljivije.

VL
Avatar korisničko_ime
korisničko_ime
09:44 16.06.2025.

Pazi - glumica

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.