Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 83
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
LUCIDNI SNOVI
Povratak na članak

Ella Dvornik opisala veliki problem: 'Nije šala, budim se mokra, ne znam što se događa'

- Ne znam jeste li pokupili ovu virozu kao i svi drugi, ali ljudi nije šala. Ili se probudim pričajući ili imam neke bizarne, prelucidne snove i doslovno se probudim da ne znam gdje sam i što se događa. Baš sam pričala s par prijatelja i svi imaju isto. Ja to zovem korona na gljivama

Komentari 4

Avatar korisničko_ime
korisničko_ime
17:11 29.06.2024.

Hahah kako ovo komentirati, a ne dobiti zabranu na mjesec dana haha

VL
Avatar Stradun
Stradun
16:57 29.06.2024.

Ponavljam svoj komentar jer u njemu ne vidim ništa sporno ni uvredljivo: Ah, opet jedna od mojih najdražih Utjecajnica. Kako je lijepo pročitati par riječi o njoj.

VL
GM
gmižić
14:49 29.06.2024.

Ova priča zaslužuje bar deset nastavaka a ne jednu karticu novinskog teksta.

VL
PN
pošteni_načelnik
14:22 29.06.2024.

ajme pameti

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.