Edo Maajka u petak u Aquariusu promovira album Štrajk mozga
Iskren i energičan, svojim britkim rimama na majstorski način secira svakodnevnu, ne baš idiličnu zbilju. Zato je koncert u Aquariusu prilika da se i sami uživo uvjerite u virtuoznost omiljenog \"glavonje\" i pridružite mu se u štrajku.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Komentari 0