Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 201
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
Domaća moda
Povratak na članak

Dojčinović kao i svjetski dizajneri teži minimalizmu i volumenu

Na 13. izdanju Perwoll Fashion.hr-a predstavit će proljetno-ljetnu kolekciju koja donosi zaokret u njezinu modnom razmišljanju. Dominirat će suknje i gornji dijelovi – majice, bluze i jakne novog, XXL volumena, ravnih linija!

Komentari 0

Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.