Angelinina i Bradova djeca otišla u šoping bez roditelja
Preslatka djeca Angeline Jolie i Brada Pitta rastu iz dana u dan, i to pred očima javnosti...
Komentari 2
ali stvarno, koga boli ona stvar
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I staje cudno,pa moja djeca idu svaki dan 5-6 kilometara do svoje skole pjesice,a o sopingu se i negovori,jer ima do bliznjeg grada 10 kilometara,i kroz sume,bez licnog obezbedjenja,a ovi neskiju kroz grad setati i ci u soping bez obezbedjnja