Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 116
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
 
noćna smjena
Povratak na članak

Dean Dvornik zbog duga od 200.000 kuna radi na recepciji

Dean kaže kako mu zbog duga prijete i vjerovnici koji mu dolaze pred kuću zbog čega je i njegova majka Diana, s kojom živi na splitskom Spinutu, stalno pod stresom.

Komentari 13

AU
autoritet
23:31 03.09.2010.

Dugove treba vratiti, nema druge.

VL
PR
Pravas45
11:40 04.09.2010.

Bar nie neka lopina kao vecina u zemlji pa covik se zapslija na recepciju da vrati itd

VL
RK
robert k
12:42 04.09.2010.

Dosta je i živio na grbači POKOJNOG brata i POKOJNOG oca. Sa naglaskom na ono POKOJNOG

VL
GH
ghostwriter
13:50 04.09.2010.

DINU Dvorniku, DINA Dvornika itd. a ne Dini ili Dine jebala vas to nametanje izgovora. Pitajte bilo koga u Splitu i ako vam itko kaže Dini Dvorniku ili Dine Dvornika pljunite me u čelo...

VL
GH
ghostwriter
13:52 04.09.2010.

Pardon, jebalo vas. Da bude gramatički pravilno...

VL
Avatar ljutatrava
ljutatrava
15:53 04.09.2010.

..pa neka malo radi,neće mu biti ništa...doprinose umjetnicima plaćamo svi pa neka malo zaradi i za sebe i za druge...a tko nije dužan,tko nema dugova?

VL
BA
black arow
18:24 04.09.2010.

ha,ha.

VL
OB
-obrisani-
19:34 04.09.2010.

Dean Dvornik zbog duga od 200.000 kuna radi na recepciji---------------------svi smo mi dužni neko manje neko više a opet život ide dalje i čovjek se rješi dugova i naući školu

VL
UD
Utjerivać dobroga
22:17 04.09.2010.

pa što. a ko njega sluša? ko sve plaća da bi ga slušao, a da bi on mogo živit? nek radi

VL
OB
-obrisani-
19:14 05.09.2010.

Sad bi mi ekipa, kao trebali skupit lovu da Dvornik ne bi posteno morao raditi nocnu smjenu.... ajde VL daj taj broj ziro racuna.... da mu uplatim 3 kune... to mi je ostalo prosli misec... slucajno.

VL
MA
marini
21:17 05.09.2010.

a daj kažite mi na kojoj je to recepciji plača 200 000 kuna, idem i ja iz ovih stopa ali čini mi se da će prije krepat nego tako zaradit 200 iljad kuna.

VL
Avatar jovanhovan
jovanhovan
12:08 04.09.2010.

Tko je to?

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.