Danijela Dvornik o ljetu na otoku: 'Buka, gužva, pjevanje do kasnih sati'
Danijela već neko vrijeme živi na Braču i potpuno se okrenula životu na otoku. Sada se osvrnula na to kako izgleda njeno tipično ljeto i zašto voli ovo godišnje doba.
Komentari 5
Ma garant su joj geni iz istočnog susjedstva pa se mora.
Ma garant su joj geni iz istočnog susjedstva pa se mora.
čekaj... ljeti je na braču gužva, buka, turisti...??? pa kako to? to nikad nije bilo. dobro da nam je otkrila taj fenomen!!!
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Oprostite, koga zanima što Danijela Dvornik misli o ljetu na otoku?