Charlie Sheen bankrotirao, evo kako sada zarađuje za život
Glumac sada prodaje svoje autograme za 60 dolara i dolaske na društvena događanja naplaćuje 25 tisuća dolara
Komentari 3
TO
U grubo, ako si u bankrotu onda ne moraš plaćati porez? Čudni su mi ti bankroti poznatih, kao da izbjegavaju američki porez a pare negdje na otočju.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Ništa čudno, prema zasluzi.