Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 87
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
borba za zdravlje
Povratak na članak

Bivša hrvatska manekenka progovorila o teškoj dijagnozi: 'Otkrila sam da imam maligni tumor'

Bivša manekenka Nikolina Minovska progovorila je o ozbiljnom zdravstvenom problemu. Tumor je otkriven na vrijeme, a Minovska smatra da je jako brižna i pažljiva kada je riječ o zdravlju.

Komentari 1

Avatar Crazy_bat
Crazy_bat
01:24 13.04.2023.

Bazocelularni tumor kože je benigni tumor! Ili ona farba vas ili vi pokušavate nas. Žalosno da netko ma ovakav način pokušava svratiti pažnju na sebe.

VL
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.