Bitorajac objavio sliku iz 'Bitangi i princeza', a svi gledaju u Milu Elegović
Bitange i dalje u reprizama u noćnim satima. Neki dan je bila ova epizoda iz koje imam cool fotku! Kumerletaur i opako dobra glumačka ekipa, napisao je Bitorajac uz fotografiju.
Komentari 2
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Vrati u krvi oteti stan u centru grada!