Antonija Blaće: Razmišljam o povratku u Šibenik i o masliniku
Voditeljica Big Brothera slavi deset godina pred kamerama RTL-a i otkriva tajne sastojke za savršeno vjenčanje
Komentari 5
Tonka je kraljica! Rijetko dobra i simpatična osoba.
lako je napraviti savršeno vjenčanje, ali ljubiti nekoga u dobru i zlu cijeli život je nešto sasvim drugo.
Jesenti milu bigulicu, puno je zdravije i za tijelo i za dušu raditi u masliniku (nama kontinetalcima u vinogradu), nego biti "domaćica" medijskoga kupleraja zvanoga Veliki brat. Hoće li to, da je svojevrsna šefica kupleraja, toj Blaće Tončići ikaka doprijetii do glave te da se tim poslom moralno prostituira naočiglerd milijiunskog gledateljstva? Blago siromašnima duhom, ali ne ovaj put.
Ne bi me nista vratilo u Šibenik.To su toliko zlobni ljudi da šibensku zloću triba uvrstit na listu psihijatrijskih dijagnoza.Tonka je super cura.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Užasna kombinacija primitivizma i komunističkog bratstva i jedinstva za napasanje bolesne mašte nezrelih masa.