Amerikanka R’Bonney Gabriel nova je Miss Universe, a ovo su prvi dojmovi naše predstavnice Arijane
- Iznenađena sam ulaskom u Top16 pojedinih zemalja. Također mi je žao što se ni jedna zemlja s kojom sam se više zbližila nije plasirala pa da sam imala za koga navijati - rekla je Arijana Podgajski koja je u New Orleansu bila predstavnica Hrvatske.
Komentari 1
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Meni su sve ljepe! Dođi draga u moj šator, da vidiš moj karburator.....itd.