Radnica Kamenskog hvali premijerkin styling
Jedino pozitivno što je Katica Petrović napisala Jadranki Kosor bila je pohvala za styling, uz primjedbu da žali što premijerka više voli strane marke od Kamenskog.
Komentari 6
Kod Hebranga laži nisu u potpunosti shvatljive. Za razliku od Frana Matušića, koji laže surovo, u Hebrangovim lažima ima i ponešto humora. Osim toga nejasno je i zašto sada prekapa po jamama, koje je i njegov otac zdušno punio. Valjdaa mu se je sve pobrkalo.
malo sam ljudi vidia koji imaju plaću 20 000 kuna,Amerikan karticu bez ograničenja potrošnje i dodatne ilegalne prihode a da nema dobar styling. Glavu dajem da bi ga imala i gospođa Katica a i moja pokojna baba kod takvih životnih uvjeta.Ne bi im ni nokti pucali od prevelike količine vode kod umivanja. hembro je paviću profesor a jarnjak asistent pa je poznata stvar da u hadezeu moraš brzo učit lagat i krast.Rezultat se vidi i ostavlja bez daha. da bi komentira umitnika iz Molve moran ih prvo pronać na karti jer ne bi volija pisat kako su dobri čobani a da žive na kamenu.Evo još ih tražin.... ane naša lipa ane,čudi me kako je već davno nije odnila Maslenička bura.Možda zato šta se drži za naliv-pero ........Dođe mi da se učlanim u tu zločinačku samo da joj napišem pismo. Možda bi sutra i ja bija u novinama zbog hvale na njen styling.
imat će vremena čitati u remetincu.bn-
kamensko je privatna tvrtka koja nije mogla opstati jer nije mogla pokriti troškove poslovanja . zašto se , inače , traži i od eu da se privatiziraju pojedini sektori ili tvrtke . odgovor je lagan , da država ne daje novac iz proračuna i time nekima pogoduje a dugoročno pravi veliku štetu građanima . kamensko je izvučeno kao propagandistički udar na vladu , glupo je to . tvrtka je propala i sada je u stečaju , bivši zaposlenici imaju pravo po zakonu . neka se odreknu tih prava ...ne vjerujem da će se ijedan odreći prava koja ima nezaposleni . da sam ja vlastodržac kupio bi u ime države kamensko i revitalizirao proizvodnju , predao zaposlenima bez naknade tvrtku pa da vidimo može li opstati . to bi napravio da začepim gubicu onim besposličarima koji nikada ništa nisu radili niti što znaju , već su se uvalili na državne jasle na ne zarađenu plaću .
500 Splićana ispred HDZ-a: \'Jaco, štraco!\' Prosvjed u Splitu Datum objave: 02.03.2011 20:19 Jake snage MUP-a čuvale su splitsko sjedište ove stranke. Skandiranja prosvjednika nisu bili pošteđeni ni SDP ni Kerum, koji je proglašen lopovom +++++++++++++++++ znaju oni šta govore............... da joj pošaljemo ovo u pismu.....
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
Pismo obožavateljice Dragoj premijerki J.K.: Jaco, Jacice, Jacičice! Nitko se u povijesti nije tako hrabro i grčevito držao za prijestolje poput vas braneći ga poput lavice. Ok, onaj Gadafi vam je ozbiljno za petama, ali kog\' to briga više, kodkod nas je nafta skupa i s njim i bez njega. čula sam da vam je danas, više nego ikad, potrebna podrška te da ste tražili da vam se šalju pisma obožavatelja. Kao vaša vjerna obožavateljica, ne mogu vas baš sada ostaviti na cjedilu, sad kad vam se cijeli svijet sručio na glavu. Srećom, prosvjedi protiv vas nisu bili masovni, ma to su samo neki klinci, nekoliko Bad Blue Boysa, par jadnih branitelja i jedan propali pjevač kojeg više nitko ne sluša. Ovih ostalih 15 tisuća ljudi, na Trgu su bili oni koji su se vraćali sa špice u Bogovićevoj, a oni koji su nekidan pet sati obilazili Zagreb na relaciji Centar-Vlada-HDZ-NSB-Vlada-Ravnice, su zapravo bili neki zalutali japanski turisti... Uglavnom, htjela sam vam reći da ste vi moja kraljica, ma šta moja, kraljica svih Hrvata! Nitko se u povijesti nije tako hrabro i grčevito držao za prijestolje poput vas braneći ga poput lavice. Ok, onaj Gadafi vam je ozbiljno za petama, ali kog\' to briga više, kod nas je nafta skupa i s njim i bez njega. Nitko, poput vas, nije bio toliko sposoban zemlju iz rececije uvući u totalnu depresiju i onda ponosno, bez imalo srama (jer nema razloga za sram) držati govore o gospodarstvu na dodjeli Zlatne kune, dok su oni jadni japanski turisti za to vrijeme ispitivali policiju gdje je Zoološki vrt u Maksimiru. Znam, teško je živjeti u paralelnom svemiru, zarobljena na vrhu kule od karata. Kad biste s tih visina samo malo pogledali dolje, prema bijesnoj rulji, iako znam da vam se pogled na tu svjetinu gadi, onda biste vidjeli i čuli kako vam kliču: \"Jaco, odlazi!\" Zamislite kako vas samo vole, kako vam tepaju, Jaco, Jacice, Jacičice! Dobro, ne zna se što su mislili pod ovim \"Odlazi!\" Možda su htjeli reći: \"Dolazi!\" Dolazi dolje i daj nam koji autogram! Ne znam, i mene to zbunjuje, mislim, stvarno nije u redu da vas tako šetaju, nek\' se lijepo odluče, jel\' vi trebate sići dolje ili oni gore! Tko tu koga... I onda, u cijelom tom nesporazumu između vaših vjernih podanika koji su vam se došli pokloniti i policije koja je mislila da vas treba štititi, počeli su letjeti upaljači, baklje, daske, cigle, petarde, ovce, što sve ne. Znam, među vaše poklonike infiltrirali su se nasilnici, provokatori, Bad Blue Boysi i hulje. Potpuno povampirena hrvatska mladost, pijana i podivljala, delikventi kojima je jedini cilj bio tući hrvatsku policiju zato što ih nisu pustili pod vaše prozore. Tukli su čak i novinare. Znam to jer su i mene htjeli tući samo zato što sam snimala kako bacaju kamenje na policiju. Ja sam se od njih sama obranila - iako je policija bila na metar od nas. Međutim, policija nije mogla pomoći meni jer je čuvala vas. Meni to ne smeta jer se znam sama braniti. Ali, palo mi je na pamet, što bi bilo da su ti divlji huligani uspjeli doći do vas, da nije bilo policije da vas brani. Na svojim sam se naočalama i glavi uvjerila kako se odnose prema \'damama\'. I znam da te cigle koje su bacali na policiju kao i taj udarac koji sam sama primila nisu zapravo bili usmjereni na nas. I pitam se, što će biti i tko će vas braniti kad i policija, jednog dana, stane na stranu prosvjednika. Mislite da se to neće desiti? Ne znam, čula sam da spremate još jedan \'genijalan\' zakon o državnim službenicima prema kojem će državni službenici, a to znači i policajci, moći dobiti otkaz nakon samo dvije opomene nekog šefa kojeg je netko postavio iako za to zapravo nije imao uvjete. Čula sam da su policajci oduševljeni tim novim zakonom. Tko zna, možda i oni uskoro požele malo prošetati po Zoološkom vrtu, Maksimiru, Ravnicama, Gornjem Gradu....