Pupovac na visokim i širokim adresama
Ipak je SDSS vjeran koalicijski partner aktualne vlasti.
Komentari 4
Ići protiv odluke Ustavnog Suda je ići protiv hrvatske države,a upravo to čini Pupovac,nikad nije prihvatio Hrvatsku,to je kukavičje jaje.....
G. Pupovac dobro je učinio što je ušao u koalicijsku vlast, jer je tako pokazao da ne postoje vjekovni hrvatsko-srpski sporovi koji se ne bi mogli riješiti. Ono u čemu on i dalje griješi jest što pokušava svoju vlast ostvaritii isključivo glasovima Srba. Umjesto da se bori protiv onog dijela izbornog zakona koji traži opredjeljivanje manjinaca na izborima (glasovanje kao građana ili kao manjinaca) i to preko Sabora i Ustavnog suda, on se bori za privilegije svoje stranke ne samo u odnosu na hrvatsku većinu, već i u odnosu na istu svoju manjinu i druge manjine. Jedva čekam da hrvatske manjine počnu razmišljati o načinu na koji je židovska manjina (5%) ostvarila ključni utjecaj na američku politiku bez ikakvih formalnih privilegija koji bi zakonom i ustavom toj manjini bili zajmčeni. Moje jemišljenje da su Židovi u Americi uspjeli u prvom redu zato što su uspjeli integrirati svoje i američke inetrese, te svoje sposobnosti staviti u funkciju tih interesa.
Evo što ja napisah, ali ovaj četnik iz Večernjaka me izbrisa: Nisam čitao članak, ali kada vidim sliku ovog moralnog simonoida, onda mi se povraća. Zar jedna lijepa Hrvatska mora imati ovakve nakaze. Jedino je Mesić veća nakaza od njega - i naravno mnogo veći zločinac. Dokle će Hrvatski narod trpjeti, tepati mu i trošiti svoj krvlju stečeni novac na najvećeg zločinca u svojoj povijesti? Zar će narod dozvoliti da krivokletnik i veleizdajnik Mesić ode u grob a da mu se ne sudi pred HRVATSKIM sudom?????!!!!
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
I opet su ugrozeni.