Najnovije vijesti
Objavljeno vijesti danas: 0
Pošalji priču
Imaš priču, fotografiju ili video?
PREMIUM KOMENTAR

Bit će napeta 2022. godina

Zbog loše prodaje iPhone-a tržišna vrijednost Apple-a smanjila se za 55 milijardi dolara
Igor Soban/PIXSELL
01.10.2021.
u 16:03

Oporavak i otpornost, ali red, rad i disciplina – to nas može spasiti. Znamo za naše precijenjene vrijednosti, počevši s nekretninama. Na valu transakcija, uspješne sezone i priljeva novca EU optimizam se širi

Zeleno, održivo i digitalno, oko ovog “paketa” vlada široki politički konsenzus! Imperativ je poslovnog sektora u Europskoj uniji u sljedećim desetljećima, kao nenametnuti pametan razvoj, pod egidom postizanja ciljeva niskougljične strategije i klimatske neutralnosti Starog kontinenta. Opće resetiranje u korist je sveobuhvatne transformacije, tehnološkog restrukturiranja energetike i industrije u novoj fazi razvoja i stvaranja novih radnih mjesta te s misijom rješavanja majke svih kriza za čovječanstvo, one klimatske.

To je budućnost, ispod tepiha su nuklearke kao neugljični energent, nova industrija vodika posebna je tema, no danas nas tište posljedice korona krize koja je pogodila obje strane – ponudu i potražnju. Ekonomski oporavak snažno kreće s vidljivom velikom potražnjom, kroz globalnu inflaciju, skuplje energente i ostale proizvodne inpute ne prate sva tržišta jednako.

Ključne riječi

Još nema komentara

Nema komentara. Prijavite se i budite prvi koji će dati svoje mišljenje.
Važna obavijest
Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu i mobilnim aplikacijama Vecernji.hr te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.

Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.

Želite prijaviti greške?

Kupnja

Pretplata