Počinje meč u kojem će biti tisuće nokautiranih
Gdje skupiti 108 milijardi kuna prihoda kako se svaki 15. dan u mjesecu ne bi pretvorio u ministrovu noćnu moru?
Komentari 12
Ma ˙rvati su sposobni, snaći će se oni, neće im bit lošije nego Grcima, Ircima, Španjolcima, Talijanima koje muče još veće brige nego nas. A kako bi se tu snalazili oni iz kukukurikuu ? :))
ma, čemu panika. rata mora biti. i to velikoga rata. fukare se nakotilo ko u priči. zemlja jednostavno ne može podnijeti takvu najezdu skakavaca. čovjek ovako nabujao je bolest zemlje. kratkotrajni uzlet industrije može pokrenuti i desetak godina održavati utrkaa u naoružavanju, a onda tko pukovnik tko pokojnik. treba porušiti ljudinjake i pobiti pola ljudi da bi se opet moglo disati i zločiniti po blatnoj majčici.
Svantevid - bi, bi, al prešućuješ da nas je taj isti kukuriku enormno zadužio, a deficit budžeta je bio TROSTRUKO VEĆI nego što je to danas. Tako bi mogla i bab´ Ruža sa Dolca vodit državu :)
Super slika trojice veličanstveni ! Proračun dali neka neovisna komisija može da to još jednom preračuna da nije došlo do zabune ? Bilo bi veselo da se to odradi vidjela bi se još iskrenija lijepa slika Hrvatske međunarodno jako priznate !
Nama bi najbolje bilo da zamolimo prvog slobodnog okupatora da nas okupira :)
Počinje meč u kojem će biti tisuće nokautiranih. Nokautirani smo onog časa kada je počeo projekt-200 obitelji.
Ni ja se ne slazem sa proracunom za 2011. god. Ne razumijem vladu da ne poslusa kukuriku opoziciju i smanji mirovine 5 % za one do 2.000 kuna 10 % za one do 4.ooo kuna 15 % za one prekoo 5.000 kuna a place linearno svakome za najmanje 10 - 15 %. to je otprilike ono sto opozicija i MMF trazi. Izglasavanje proracuna proci ce sa 99 % glasova u saboru sa 1 % uzdrzani a nitko protiv. Jadranka bi konacno morala da ispuni zelje vecinu naroda inace na slijedecim izborima nece dobiti vecinu glasova. I tako svi sretni i zadovoljni, idemo u 2012. god. i ulazimo u EU bez problema 1.01.2013. god.
@ oziRis \"prešućuješ da nas je taj isti kukuriku enormno zadužio, a deficit budžeta je bio TROSTRUKO VEĆI nego što je to danas.\" --- \"Kukuriku\" je dizao isto onoliko kredita koliko i nakon njega Sanader, a da te podsjetim da su od 4 milijarde eura kredita vratili 3,5 milijarde eura dugova prethodnih Vlada. . Što se TROSTRUKO VEĆEG deficita budžeta tiče, najveće deficite u zadnjih 10 godina imao je HDZ... 2004. 8,5 mlrd.HRK i 2009. 11 mlrd.HRK. Ne računajući ovu godinu sa planiranih 8,5, a realnih >14 milijardi kuna.
@ vucko \"smanji mirovine 5 % za one do 2.000 kuna 10 % za one do 4.ooo kuna 15 % za one preko 5.000 kuna a place linearno svakome za najmanje 10 - 15 %\" --- Zašto? Neka se napravii revizija prekobrojnih (Vladin ekonomski savjetnik kaže 25.000) državnih službenika, revizija ljudi koji su umirovinu otišli sa
puče post popola... ... ljudi koji su u mirovinu otišli sa
OK, ovo je čudno... dakleM: - lažni invalidi - lažni umirovljenici - lažni branitelji i HRVI - stroga kontrola državnih ugovora
Za komentiranje je potrebna prijava/registracija. Ako nemate korisnički račun, izaberite jedan od dva ponuđena načina i registrirajte se u par brzih koraka.
@ oziRis \"kako bi se tu snalazili oni iz kukukurikuu ?\" --- Onako kako su se snašli kada im je HDZ 2000. ostavio istu ovakvu situaciju... srezat će socijalu i subvencije, smanjiti količinu državne administracije, pokrenuti gospodarstvo...